Nadzemní bazény

Nadzemní bazény


Miami

Výhody nadzemních bazénů

Největší výhodou je bezesporu cena přístupná opravdu všem. Nadzemní bazény lze pořídit v setu i s filtrací za pár tisíc korun. Dalším plusem je jednoduchá a nenáročná instalace, bez nutnosti zásadních terénních úprav, nebo výkopových prací.

Kde umístit bazén?

  • bazén umístěte na absolutně vodorovnou plochu zbavenou travních drnů
  • k dosažení vodorovné plochy vždy zeminu pouze odstraňujte, nikdy nepřidávejte
  • nikdy nestavte bazén na štěrku, asfaltu nebo jakékoli směsi obsahující naftu
  • pod bazén rozložte bazénovou podložku, která zabrání poškození bazénové fólie (jiné textilie mohou pod bazénem plesnivět)Tampa

Nafukovací bazény

Nafukovací bazény patří k nejoblíbenějším nadzemním bazénům především pro svou velmi nízkou cenu. Jakmile to počasí dovolí, snadno nafoukneme bazén, napustíme vodu a můžeme se koupat.

tahiti
Velkou výhodou nafukovacích bazénů je fakt, že po ukončení sezóny je jednoduše vyfoukneme a schováme. Nezabírají nám tak místo na zahradě po celý rok.


Plechové bazény

Orlando

Stěny bazénu jsou vyrobeny z ocelového plechu s povrchovou úpravou. Vnitřní fólie je z měkkého PVC a bývá mrazuvzdorná.
Součástí bazénu je samonosná konstrukce. Tyto bazény se prodávají v setu i s kartušovou nebo pískovou filtrací. Někteří lidé i tyto bazény na zimu rozebírají a s nonou sezónou opět instalují. Není to však nutné. Bazén je možné bez problémů zazimovat.Všechny zde zmíněné nadzemní bazény můžete zakoupit u dovozce společnosti Marimex přímo v internetovém obchodě.

AZ-Bazény.cz - Informační web o bazénech a všeho kolem.
© 2007-2024 Sialini.cz - Všechna práva vyhrazena
Podmínky použití a ochrana osobních údajů